Vasaros naujienos Rugsėjo pradžiai!

Prasidedant naujiems mokslo metams Kurk Lietuvai alumni tinklo ir VU TSPMI iniciatyva Naujienlaiškis “Aktualijos! O ką manai Tu?” kviečia skaityti naująjį numerį.

Šiame numeryje apžvelgiamos vasaros aktualijos. Kviečiama pasvarstyti, kiek kultūra susijusi su politika – rusų menininkų A.Sokurovo pareiškimai bei O.Gazmanovo kūryba provokuoja kelti klausimą ar tikrai galima atskirti šias dvi sritis, o gal kaip tik kultūra pasitelkiama kaip ginklas ir propagandos įrankis? Taip pat aptariamas ir nagrinėjamas nepavykęs perversmas Turkijoje, kviečiama pamąstyti, kuo ši šalis skiriasi nuo Vakarų Europos, į kurią bent jau teoriškai bando lygiuotis. Ir, žinoma, neapsieita be Olimpinių žaidynių – įvykio, prikausčiusio prie televizorių ekranų milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Tačiau šįkart dėmesys skiriamas ne sportininkų pasiekimams ir gebėjimams – visų akys dar iki žaidynių pradžios krypo į Rusiją, nes iki paskutinės minutės nebuvo aišku, kurie į dopingo skandalą patekę sportininkai galės dalyvauti žaidynėse.

Jaunųjų profesionalų programos “Kurk Lietuvai” alumnų asociacija tęsia praėjusių metų kartos projektus ir toliau ir kartu su VU TSPMI kuria naujienlaiškį “Aktualijos! O ką manai Tu?”, skirtą mokytojams geriau pasiruošti pilietinio ugdymo pamokoms. 

Naujienlaiškį galite atsisiųsti čia: Nr 8-Rugpjūtis

Projektą remia Spaudos, radijo ir televizijos fondas bei Lietuvos kultūros taryba.

Senesnius numerius galite rasti UPC puslapyje arba “Kurk Lietuvai“ svetainėje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s