Pirmasis rugsėjo numeris ir konkursas!

Šią savaitę ne tik pristatome naują rugsėjo mėnesio numerį, bet ir kviečiame mokytojus ir jų mokinius dalyvauti konkurse ir laimėti planšetinius SAMSUNG kompiuterius!

Šiame naujienlaiškyje aptariamos temos – burkinių uždraudimas Prancūzijoje, buvusio Liberalų sąjūdžio lyderio pasiaiškinimas dėl kyšio ėmimo kaltinimų bei Lietuvos ir Lenkijos 25 metų diplomatinių santykių užmezgimo sukaktis.

O mokytojai ir mokiniai yra kviečiami dalyvauti konkurse!

Jei esate mokytojas, planšetinį kompiuterį galite laimėti parašę, kaip savo pamokose pritaikote naujienlaiškį. Jei galite, labai kviečiame pasidalinti ir nuotraukomis! Tekstus siųskite į aktualiju.pamoka@gmail.com.

Jei esate mokinys, konkurse galite dalyvauti socialiniuose tinkluose (Facebook arba Twitter) pasidalindami savo sukurtais memais arba savo pačių politiniais komentarais bet kuria naujienlaiškyje nagrinėta tema. Jums tereikia prie savo sukurtos nuotraukos arba komentaro pridėti #ašmanau.

Konkurse galima dalyvauti nuo 2016 m. rugsėjo 15 d. iki 2016 m. gruodžio 5 d.  Du mokytojus ir vieną mokinį, laimėjusius planšetes, paskelbsime gruodžio mėnesį.

Naujienlaiškio numerį atsisiųsite paspaudę nuorodą: Naujienlaiškis Nr.9-Rugsejis

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s