Diskusija: Noriu būti informuotas!

Norint paskleisti žinią internete šiandien pakanka vos kelių mygtuko paspaudimų, o paprasčiausias būdas sužinoti naujienas – sekti visuomenės veikėjus socialiniuose tinkluose. Daugiau nei trys milijardai Facebook, Twitter bei kitų socialinių tinklų vartotojų kelia iššūkį tradicinei žiniasklaidai, iškeldami greito ir kokybiško informavimo poreikį. Ar socialiniai tinklai konkuruoja, ar papildo tradicines žiniasklaidos priemones? Kaip žiniasklaida turi prisitaikyti prie pakitusių informacijos šaltinių? Ar socialiniai tinklai – sėkminga priemonė, užtikrinanti geresnį jaunimo informuotumą?

Apie šiuos ir kitus klausimus kviečiame pasišnekėti 2017 m. balandžio 13 d., 17 val. 30 min., Valstybės pažinimo centre. Savo patirtimi dalinsis portalo 15min.lt užsienio aktualijų žurnalistas ir politikos komentatorius Paulius Gritėnas, LRT laidose socialinių tinklų naujienas apžvelgianti žurnalistė ir Naujienlaiškio sudarytoja Viktorija Mickutė bei interneto dienraščio Bernardinai.lt vyr. redaktoriaus pavaduotoja Rosita Garškaitė.

DĖMESIO! Norint dalyvauti renginyje būtina išankstinė registracija. Daugiau apie renginį čia.

Renginį organizuoja Kurk Lietuvai alumni asociacijos naujienlaiškio „Aš manau!“ komanda ir Valstybės pažinimo centre veikiantis aktyvaus jaunimo klubas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s