Skelbiame konkursą!

Gerbiami mokytojai, siekdami paskatinti Jus išbandyti metodų rinkinį „Pažink Europą“, skelbiame konkursą! 

Pasirinkite vieną ar – dar geriau – kelias skirtingas temas bei atitinkamas priemones iš naujojo metodų rinkinio, išbandykite su mokiniais ir atsiųskite mums savo bei mokinių įspūdžius iki vasario 3 d.

Lauksime 1-2 lapų aprašymo word formate (max 1000 žodžių arba 6000 spaudos ženklų apimties be tarpų) e.paštu aktualiju.pamoka@gmail.com. Jei turite galimybių, pridėkite ir nuotraukų (asmens duomenų apsaugos sumetimais, siūlome vengti mokinių veidų fiksavimo). Įkvėpimui siūlome susipažinti su naujausio naujienlaiškio temomis.

Iki vasario 12 dienos komisija, sudaryta iš naujienlaiškio rengėjų ir partnerių atstovų, atrinks tris nugalėtojus, vertinant išbandytų metodų kiekį ir aprašymo išsamumą bei kokybę. Nugalėtojus apdovanosime puikiais Užsienio reikalų ministerijos, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Vilniaus universiteto įsteigtais prizais!

Išbandžiusiems metodų rinkinį ir užpildžiusiems grįžtamojo ryšio anketą taip pat iki vasario 3 d., nepriklausomai nuo to ar dalyvausite konkurse ar ne, padovanosime paskatinamųjų prizų *prizų kiekis ribotas! Anketą rasite čia.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s