Konkurso rezultatai!

Kartu su Švedijos ambasada Vilniuje skelbėme idėjų konkursą mokiniams ir jų mokytojams, kaip paskatinti jaunimą dalyvauti rinkimuose.

SVEIKINAME KONKURSO DALYVIUS

Konkurso komisija buvo maloniai nustebinta visų dalyvių paraiškų kokybės: mokytojų su mokiniais diskutuotos ir aprašytos idėjos, kodėl jaunimas nesidomi politika ir nėra aktyvus rinkimuose, vertintojų nuomone, yra originalios, išsamios, vertingos ir pagrįstos. Todėl Švedijos ambasada kviečia visus dalyvius su mokytojais Kovo 9 d. 13.30 jungtis į nuotolinę diskusiją apie demokratiją #DemocracyTalk, kurioje sveikinimo žodį tars Švedijos ambasadorė Lietuvoje Inger Buxton.

Visas mokyklas taip pat pasieks švediškos literatūros ir švediškų skonių rinkinys.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojams, įtraukusiems mokinius į diskusiją, ir atsiuntusius paraiškas mums. Didžiuojamės augančiais jaunais sąmoningais piliečiais ir jumis – puikiais ugdytojais!

PAGRINDINIS PRIZAS ATITENKA

Pagrindinis konkurso prizas – visos klasės ir mokytojo apsilankymas Švedijos ambasadoje Vilniuje, susitikimas su Švedijos ambasadore Lietuvoje Inger Buxton, dalyvavimas Švedijos kartu su partneriais organizuojamoje diskusijoje, pietūs ir bendravimas atitenka Lavoriškių gimnazijos mokytojui Vaidotui Pakalniškiui ir šios mokyklos vienuoliktokams. Sveikiname naujienlaiškio rengėjų ir ambasados vardu! Švedijos ambasada vizitą įgyvendins, kai pandemijos aplinkybėmis bus saugu susitikti gyvai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s