Konkurso “Mano idėja geresnei Europai“ nugalėtojai

Sveikiname konkurso “Mano idėja geresnei Europai“ nugalėtojus –  Telšių Vincento Borisevičiaus II b klasės mokinius ir klasės vadovę Liną Mickevičienę.

Kviečiame susipažinti su klasės idėja geresnei Europos ateičiai.

“Mūsų Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos II b klasė tiki šviesia ES ir jaunimo ateitimi ir klasės valandėlės metu surengė diskusiją apie ES geresnės ateities viziją, kurios rezultatais, norime pasidalinti su visais. Visų pirma tikime, kad ES politika turėtų būti orientuota į visų šalių narių švietimo politikos gerinimą, nes tai tiesiogiai įtakoja kiekvieno jauno žmogaus ateitį. Taip pat esame tikri, kad būtina jaunus žmones kuo įvairesniais ir šiuolaikiškesniais būdais sudominti pačiomis įvairiausiomis kultūros sritimis, tokiu būdu šviečiant jaunimą ir plečiant jų pasaulėžiūrą. Tai būtų galim padaryti kuriant įvairias interaktyvias kultūros mainų programas, jaunimui suteikiant nemokamą muziejų lankymą, kuriant mokyklose kultūros pristatymo programas ir pan. Švietimo prieinamumas kiekvienam jaunam žmogui, mūsų manymu, būtų prioritetinė vizijos sritis, kadangi studijos privalo būti nemokamos visose ES šalyse. Jauni žmonės nori būti europietiški, siekia pažinti įvairias kultūras, šalis, todėl nemokamos studijos sudarytų visiems be išimties studentams galimybę tapti visaverčiais ES nariais, turinčiais trokštamą išsilavinimą ir galinčiais prisidėti prie ES gerovės savo žiniomis, tvariomis idėjomis ir kūrybiniu potencialu. Taigi, mūsų siūloma idėja geresnei Europai – sudarytos galimybės jaunų žmonių bendradarbiavimui visoje ES. Manome, kad įvairūs projektai, dirbtuvės, konferencijos, plenerai suteiktų galimybę jauniems žmonės dalintis patirtimi“.

Klasė laimėjo pagrindinį konkurso prizą – LR Užsienio reikalų ministerijos viceministro apsilankymą mokykloje ir susitikimą su mokiniais bei šaunų pasaulio gaublį. Sveikiname nugalėtojus!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s